^ reklama ^

 
 
Přihlášení


Nová registrace
Zapoměli jste heslo?
Provozní podmínky
modelky | modelové | fotografové | ostatní | fórum | aktuality | články | nabídky | galerie | hledej | kontakt
foto dne
art BUMBA VÍTĚZSLAV
zpět na seznam aktualit

Nové funkce

Novinky v systému portálu supermodels.cz

 

V následujících týdnech budou postupně nasazovány některé nové funkce, upravovány původní a zaváděna některá nová pravidla.  Od změny pravidel si slibujeme zejména omezení zakládání jednorázových profilů, které pak používají někteří uživatelé k obtěžování, nabídek, které jsou v rozporu s pravidly serveru a podobně. Snažili jsme se volit takový postup, který by uživatele co nejméně obtěžoval.

Pravidla:

První dvě změny pravidel jste již mnozí zaznamenali . Možnost psát ostatním uživatelům vzkazy a možnost psát do fóra je nyní podmíněna nahráním fotek do profilu. Už se objevily protesty, věříme ale, že je to to nejmenší, co je možné udělat proti podvodníkům. Každý uživatel webu zaměřeného na fotografii, by měl být schopen nahrát dvě fotky. Pokud jste zrovna na cestách, máte k dispozici jen mobil a podobně, přinejhorším můžete vyfotit mobilem sami sebe a pak fotky nahradit nějakými lepšími, až budete u počítače.

V budoucnu se uvažuje o následujícím: pravidlo pro zápis do chatu, pravidla pro zadávání nabídek a nový způsob zveřej?ování nabídek. 

Abychom jen nepřidávali omezení, nabídky budou automaticky autorizovány uživatelům s ověřenou identitou. Celý modul nabídek je postupně přepracováván a bude doplněn o několik dalších funkcí.

 

Nově zprovozněné funkce:

- úprava zobrazení "dialogu"

- integrace sociální sítě "pinterest"

- úprava integrafe facebooku a twitteru

 - automatické generování VIP statusu

 

VIP rozšíření (hromadné zprávy, přednostní zobrazování atd.):

- automaticky se nyní nastavuje na dva měsíce VIP rozšíření 20ti uživatelům s nejvyšším počtem unikátních fotek v profilu

-  mimořádně zajímavé profily získávají VIP status  na omezenou dobu (po  ruční autorizac), kritériem je počet hodnocní 5ti body. Připadá li Vám některý profil zajímavý, můžete navrhnout vzkazem na supermodels.cz (pak je zhodnocení individuální).

 

Připravované úpravy:

Postupně bude nasazen větší počet úprav, sanžíme se postupovsat tak, aby se uživatelské prostředí  měnilo postupně. Pokud máte nějaký zajímavý nápad na úpraavu stávajících nebo přidání nových funkcí , napište nám ho do komentářů k tomuto článku. Zvláště dobré nápady budou odměněny VIP zdarma. 

 

 


Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře